Lucide AXI nástěnné bodové svítidlo kulaté koupelnové Led černá
Kód: 69201/06/30Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212690029 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 7 W |
| Výška [cm]: | 10 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)