Lucide AVEN Stropní stmívatelné bodové hranaté Gu10/50W - bílá
Kód: 22963/01/31Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212221469 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 50 W |
| Výška [cm]: | 9.6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)