Lucide ARNE-LED - nástěnné svítidlo venkovní - Ø 6,3 cm - LED - GU10 - 2x5W 2700K - IP44 - Chrom 14867/11/12
Kód: 14867/11/12Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212143976 |
| Barva: | Chrom |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6.3 cm |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 5 W |
| Výška [cm]: | 17 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)