Lucide 35911/08/31 YUMIKO LED bodové svítidlo stmívatelné - 1x8W - bílá
Kód: 35911/08/31Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212351661 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 7 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 10 W |
| Výška [cm]: | 8.2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)