Lucide 23954/21/31 XYRUS svítidlo bodové 4xGU10 - 5W - bílé
Kód: 23954/21/31Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212234223 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 4 x 5 W |
| Výška [cm]: | 12.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)