Lucide 23954/11/31 XYRUS Stropní reflektor LED Smívatelné - GU10 - 2x5W 3000K bílá
Kód: 23954/11/31Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212234209 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 5 W |
| Výška [cm]: | 12.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)