Lucide 17993/02/30 MADEE svítidlo stropní - 2x E14/25W - černé
Kód: 17993/02/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212176783 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 25 W |
| Výška [cm]: | 18 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)