Lucide 08724/03/30 ARTHUR stojací lampa 3xE27 40W černá
Kód: 08724/03/30Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojanová |
|---|---|
| EAN: | 5411212082909 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 3 x 60 W |
| Výška [cm]: | 140 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)