LED žárovka - okrasné vlákno - T30 5W - 260LM - 2200K - 25cm - stmívatelná - jantarová
Kód: 49035/25/62Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491398 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 3 |
| Výkon [W]: | 1 x 4.9 W |
| Výška [cm]: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)