LED žárovka - GU10/5W 3krokově stmívatelná - černá
Kód: 49010/05/30Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491480 |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 5 |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 5.3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)