Dobíjecí stolní stmívatelná LED venkovní lampa Lucide JUSTINE - 1x2W 2700K – IP54 – S bezdrátovou nabíjecí podložkou – krémová
Kód: 27889/02/38Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5411212272232 |
| Barva: | krémová |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 5 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 2 W |
| Výška [cm]: | 38 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)