TUBE Spot GU10 hranaté 9.6/9.6/12.5cm mat zlatá
Kód: 22953/01/02Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212221490 |
| Barva: | mosazná, zlatá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 50 W |
| Výška [cm]: | 12.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)