Stropní svítidlo LUCIDE SAMLING – LED s regulací jasu – 1×72 W, 2700 K/4000 K
Kód: 78102/72/41Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212782977 |
| Barva: | Béžová |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Výkon [W]: | 1 x 72 W |
| Výška [cm]: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)