Žárovka FILAMENT - Ø 8 cm - LED - stmívatelná - E27 - 1 x 5W 2700 K - opál
Kód: 49048/05/61Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491428 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 8 |
| Výkon [W]: | 1 x 4.9 W |
| Výška [cm]: | 12.2 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)