TAYLOR - Nástěnné bodové svítidlo se senzorem - 2xGU10/50W IP44 - bílá
Kód: 09831/02/31Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212092724 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 2 x 50 W |
| Výška [cm]: | 15.3 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)