Stropní svítidlo LUCIDE SAMLING – LED s regulací jasu – 1×72 W, 2700 K/4000 K
Kód: 78102/72/41Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212782977 |
| Barva: | Béžová |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Výkon [W]: | 1 x 72 W |
| Výška [cm]: | 4 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)