Rio INOX - Vanová baterie, Nikl kartáčovaná RI154.5IN, RAV Slezák
Kód: RI154.5INSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VANOVÉ |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 8596700008054 |
| Barva: | Nikl - kartáčovaná |
| Materiál: | Nerez |
| Série: | Rio INOX |
| Umístění: | nástěnná |
| Ovládání: | Pákové |
| Perlátor: | MA0001E |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Průměr kartuše: | 35 mm KA3502E |
| Přepínač vody: | KA3521 |
| Rozměr: | 150 mm |
| Typ baterie: | Vanová |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)