Rio INOX - Sprchový systém s vodovodní baterií a teleskopickou tyčí, Nikl - kartáčovaná RI182.5/5-61IN, RAV Slezák
Kód: RI182.5/5-61INSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SPRCHY A SPRCHOVÉ SETY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.39 kg |
| EAN: | 8596700008078 |
| Barva: | Nikl - kartáčovaná |
| Materiál: | Nerez |
| Série: | Rio INOX |
| Umístění: | nástěnná |
| Ovládání: | Pákové |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Průměr kartuše: | 35 mm KA3502E |
| Rozměr: | 150 mm |
| Typ baterie: | Sprchová |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Kód sprchové hadice: | PH1505IN |
| Kód sprchy ruční: | PS0045IN |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým kompletem a hlavovou sprchou |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Velikost sprchy stropní, prum, mm: | ⌀200 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)