RENDL TREEZA LED 25 stojanová antracitová 230V LED 7W 60° IP54 3000K R10380
Kód: R10380Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Venkovní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| EAN: | 8595685402130 |
| Barva: | Antracitová |
| Délka: | 10 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 7 |
| Šířka: | 7 |
| Výška: | 25 |
| Hmotnost: | 0.96 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 0.88 |
| Intenzita osvětlení: | 123 |
| IP: | IP54 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 25/7/10 (V/Š/D) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)