RENDL SWING nad obraz česaný hliník 230V LED 8W 3000K R12952
Kód: R12952Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| EAN: | 8595685417943 |
| Materiál: | česaný hliník |
| Délka: | 49 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 8 |
| Šířka: | 21 |
| Výška: | 49 |
| Hmotnost: | 0.94 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 0.84 |
| Intenzita osvětlení: | 750 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 49 /21/49 (V/Š/D) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)