RENDL ALLEGRO 44 DIMM stropní bílá 230V LED 35W 3000K R13326
Kód: R13326Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| EAN: | 8595685420882 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 35 |
| Výška: | 85 |
| Hmotnost: | 3.2 |
| Průměr: | 44 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 2.8 |
| Intenzita osvětlení: | 2275 |
| Led: | 1 |
| Stmívatelnost: | 1 |
| Velikost: | 44/8,5 (Ø/V) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)