PMH Radiátor Savoy 480x1690mm, Černá - pololesk S7B-M
Kód: S7B-MSúvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Klasický radiátor do koupelny s možností připojení po stranách nebo na střed.
Možnosti připojení radiátoru Savoy



Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Barva: | Černá - pololesk |
| Objem: | 9.30 |
| Hmotnost: | 14.00 |
| Rozměr: | 480x1690mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 500.00 |
| Rozteč: | 439.00 / 50.00 |
| Výkon 75/65°C: | 621.00 |
| Barva: | Černá - pololesk |
| Rozměr: | 480x1690mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)