PMH Radiátor Retro 600x1200mm, Chrom RTC
Kód: RTCSúvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Zaoblená hrana radiátoru do koupelny navozuje vzhled masivního radiátoru.
Trubky těsně kopírují kryt radiátoru a tím je zajištěno plynulé sundání ručníků. Systém montáže je stejný jako u radiátoru Pegasus. Radiátor lze napojit na středové připojení i po stranách.
- Způsob montáže


Možnosti připojení radiátoru Retro



Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.3 kg |
| Barva: | Chrom |
| Objem: | 3.20 |
| Hmotnost: | 13.30 |
| Rozměr: | 600x1200mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 200.00 |
| Rozteč: | 518.00 / 50.00 |
| Výkon 75/65°C: | 249.00 |
| Barva: | Chrom |
| Rozměr: | 600x1200mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)