PMH Radiátor Pluto 385x1500mm, Béžová - strukturální P2BE/6
Kód: P2BE/6Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Radiátor s hranatými profily trubek patří mezi nejužší radiátory na trhu.
Radiátor je doplněn o hranaté háčky ve dvou řadách pro snadné zavěšení ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pluto


Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14.19 kg |
| Barva: | Béžová - strukturální |
| Objem: | 9.00 |
| Hmotnost: | 14.19 |
| Rozměr: | 385x1500mm |
| Rozteč: | 350.00 / 0.00 |
| Barva: | Béžová - strukturální |
| Rozměr: | 385x1500mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)