PMH Radiátor Pluto 245x1500mm, Bordó - strukturální P2RE/4
Kód: P2RE/4Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Radiátor s hranatými profily trubek patří mezi nejužší radiátory na trhu.
Radiátor je doplněn o hranaté háčky ve dvou řadách pro snadné zavěšení ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pluto


Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.46 kg |
| Barva: | Bordó - strukturální |
| Objem: | 6.00 |
| Hmotnost: | 9.46 |
| Rozměr: | 245x1500mm |
| Rozteč: | 210.00 / 0.00 |
| Barva: | Bordó - strukturální |
| Rozměr: | 245x1500mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)