PMH Radiátor Pluto 105x1500mm, Šedobéžová - lesk P2GB/2
Kód: P2GB/2Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Radiátor s hranatými profily trubek patří mezi nejužší radiátory na trhu.
Radiátor je doplněn o hranaté háčky ve dvou řadách pro snadné zavěšení ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pluto


Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.74 kg |
| Barva: | Šedobéžová - lesk |
| Objem: | 3.00 |
| Hmotnost: | 4.74 |
| Rozměr: | 105x1500mm |
| Rozteč: | 70.00 / 0.00 |
| Barva: | Šedobéžová - lesk |
| Rozměr: | 105x1500mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)