PMH Radiátor Pegasus 608x1700mm, Metalická stříbrná - lesk PG8MS
Kód: PG8MSSúvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Radiátor lze připojit jak klasicky po stranách tak i pomocí středového připojení 50 mm.
Radiátor je možné napojit na běžný uzavřený systém nebo použít pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí z naší nabídky. Jako vhodný doplněk doporučujeme chromovaný držák ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pegasus



Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22.8 kg |
| Barva: | Metalická stříbrná - lesk |
| Objem: | 10.70 |
| Hmotnost: | 22.80 |
| Rozměr: | 608x1700mm |
| Rozteč: | 570.00 / 50.00 |
| Barva: | Metalická stříbrná - lesk |
| Rozměr: | 608x1700mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)