PMH Radiátor Marabu 450x1233mm, Metalická stříbrná - lesk M3MS
Kód: M3MSSúvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Podrobný popis
Marabu je klasický radiátor do koupelny s mírně prohnutými profily.

Možnosti připojení radiátoru Marabu


Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| Barva: | Metalická stříbrná - lesk |
| Objem: | 5.30 |
| Hmotnost: | 9.20 |
| Rozměr: | 450x1233mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 400.00 |
| Rozteč: | 405.00 / 0.00 |
| Výkon 75/65°C: | 456.00 |
| Barva: | Metalická stříbrná - lesk |
| Rozměr: | 450x1233mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)