PMH Radiátor Laveno 500x790mm, Kartáčovaná nerez LN1SS
Kód: LN1SSSúvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Radiátor Laveno vyniká čistým designem. Ideální pro kombinaci s podlahovým nebo centrálním vytápěním koupelen i dalších prostor.
Možnosti připojení radiátoru Laveno


Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Barva: | Kartáčovaná nerez |
| Objem: | 2.20 |
| Hmotnost: | 6.10 |
| Rozměr: | 500x790mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 200.00 |
| Rozteč: | 468.00 / 0.00 |
| Výkon 75/65°C: | 215.00 |
| Barva: | Kartáčovaná nerez |
| Rozměr: | 500x790mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)