PMH Radiátor Kronos 600x1182mm, Béžová - strukturální KR2BE
Kód: KR2BESúvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Konstrukce tohoto radiátoru do koupelny nabízí výhodu jednoduchého zavěšení ručníků ze strany.
Na 2 svislé trubky navazují příčné trubky s nenápadným 3-bodovým systémem uchycení na zeď.
Možnosti připojení radiátoru Kronos

Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14.7 kg |
| Barva: | Béžová - strukturální |
| Objem: | 6.10 |
| Hmotnost: | 13.20 |
| Rozměr: | 600x1182mm |
| Rozteč: | 50.00 / 0.00 |
| Barva: | Béžová - strukturální |
| Rozměr: | 600x1182mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)