PMH Radiátor Helios 600x1200mm, Kartáčovaná nerez HE2SS
Kód: HE2SSSúvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Patentovaný radiátor do koupelny je tvořen z hliníkového dvoukomorového profilu s povrchovou úpravou pískovaný stříbrný elox a designovou středovou lištou v provedení lesklý chrom nebo nerez efekt.
- Lze vyrobit i zrcadlově obrácenou variantu.

Možnosti připojení radiátoru Helios

Dodatočné parametre
| Kategória: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15.3 kg |
| Barva: | Kartáčovaná nerez |
| Objem: | 2.50 |
| Hmotnost: | 15.30 |
| Rozměr: | 600x1200mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 400.00 |
| Rozteč: | 50.00 / 0.00 |
| Výkon 75/65°C: | 564.00 |
| Barva: | Kartáčovaná nerez |
| Rozměr: | 600x1200mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)