Nordlux Works IP65 () bílá plast, kov IP65 27386101
Kód: 27386101Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Výkonné prachotěsné zářivkové LED svítidlo Nordlux Works IP65 ve vysokém krytí s velkou odolností ve dvou velikostech.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5701581322486 |
| Materiál: | Plast |
| Délka: | 66cm |
| Příkon: | 10W |
| Šířka: | 8,5cm |
| Výška: | 9cm |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 0,67kg |
| Krytí: | IP65 |
| Provedení: | bílá |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 800lm |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | G13 |
| Žárovka: | zářivka T8 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Kolekce: | Works |
| Úhel paprsku: | 110° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)