Nordlux Villo (šedá) papír 2213253250
Kód: 2213253250Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Stínítko Nordlux Villo z rýžového papíru v sedmi barevných provedeníchDodatočné parametre
| Kategória: | Stínidla s doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5704924011924 |
| Materiál: | papír |
| Výška: | 24cm |
| Hmotnost: | 0,17kg |
| Provedení: | šedá, olivově zelená |
| Záruka: | 2 roky |
| Žárovka: | ne |
| Nutné dokoupit: | Zavěšení, nástěnný závěs, stojací nebo stolní stojan. |
| Kolekce: | Villo |
| Průměr stínítka: | 60cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)