Nordlux Villo (hnědá) papír 2213253218
Kód: 2213253218Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Stínítko Nordlux Villo z rýžového papíru v sedmi barevných provedeníchDodatočné parametre
| Kategória: | Stínidla s doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5704924016332 |
| Materiál: | papír |
| Výška: | 24cm |
| Hmotnost: | 0,17kg |
| Provedení: | olivově zelená, hnědá |
| Záruka: | 2 roky |
| Žárovka: | ne |
| Nutné dokoupit: | Zavěšení, nástěnný závěs, stojací nebo stolní stojan. |
| Kolekce: | Villo |
| Průměr stínítka: | 60cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)