Nordlux Villo (béžová) papír 2213253209
Kód: 2213253209Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Stínítko Nordlux Villo z rýžového papíru v sedmi barevných provedeníchDodatočné parametre
| Kategória: | Stínidla s doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5704924016349 |
| Materiál: | papír |
| Výška: | 24cm |
| Hmotnost: | 0,17kg |
| Provedení: | olivově zelená, béžová |
| Záruka: | 2 roky |
| Žárovka: | ne |
| Nutné dokoupit: | Zavěšení, nástěnný závěs, stojací nebo stolní stojan. |
| Kolekce: | Villo |
| Průměr stínítka: | 60cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)