Nordlux Vico Rondel (černá) kov, plast IP20 2412123003
Kód: 9930DN16B2Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Závěsné svítidlo Vico Rondel s drážkovaným povrchem světla, se 3 stínítky v černém provedení, ideální nad jídelní stůl.Dodatočné parametre
| Kategória: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5704924018381 |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | do 1m |
| Délka kabelu: | < 180cm |
| Krytí: | IP43 a méně |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 20-30cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)