Nordlux Vico chandelier (černá) hliník, kov IP20 2512323003
Kód: 2512323003Podrobný popis
Rozjasněte domov se závěsným svítidlem Nordlux Vico: skandinávská elegance ✔ Jemný reliéf ✔ Skvělé nad jídelní stůl ✔ Doručení rychlostí světlaDodatočné parametre
| Kategória: | Lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924024481 |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 53,4cm |
| Výška: | 17cm |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 200cm |
| Hmotnost: | 2,02kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | PVC |
| Provedení: | černá |
| Průměr baldachýnu: | 13cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | 6xGU10 |
| Žárovka: | ne |
| Počet stínítek: | 6 |
| Barva baldachýnu: | černá |
| Kolekce: | Vico |
| Materiál baldachýnu: | kov |
| Maximální příkon: | 6x5W |
| Průměr stínítka: | 5cm |
| Výška baldachýnu: | 7cm |
| Výška stínítka: | 13cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)