Nordlux Vejers (černá) Venkovní nástěnná svítidla kov, sklo IP54 25091003
Kód: 25091003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krásné venkovní nástěnné svítidlo s hlavou lampy směřujícím nahoru ve funkčním klasickém designu ve čtyřech barevných variantáchDodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581030077 |
| Materiál: | kov, sklo |
| Hloubka: | 26cm |
| Výška: | 23cm |
| Hmotnost: | 1,54 kg |
| Kabel součástí balení: | není |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Vejers |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 22cm |
| Průměr základny: | 9,5cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)