Nordlux Uma 23 (jantarová) sklo, kov IP20 2112723027
Kód: 2112723027Podrobný popis
Elegantní jemné závěsné světlo Uma 23 v moderním podání. Oválné stínítko z foukaného skla podtrhuje zužující se tvar a bude ideální v kombinaci s dekorativní žárovkou. Ve třech barevných variantách - v kouřové, jantarové a opálové.Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924005732 |
| Materiál: | Sklo, kov |
| Hloubka: | 23cm |
| Výška: | 39cm |
| Délka kabelu: | 200cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Odpojitelný kabel: | ne |
| Provedení: | jantarová, žlutá |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 40W |
| Průměr stínítka: | 23cm |
| Průměr základny: | 12cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)