Nordlux Tilos Effect (nerezová ocel) Venkovní vestavné zemní osvětlení plast IP67 96409934
Kód: 96409934Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Originální venkovní zemní vestavěné svítidlo v nerezovém provedení s nastavitelným světelným paprskem.Dodatočné parametre
| Kategória: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5704924005978 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 14cm |
| Krytí: | IP67 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | nerezová ocel |
| Průměr: | 10,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Tilo |
| Maximální příkon: | 5W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)