Nordlux Tangens (chrom) kov, sklo IP44 17141029
Kód: 17141029Podrobný popis
Dvojité nástěnné svítidlo Nordlux Tangens s jednoduchým stínidlem ve tvaru válce z opálového skla na čtvercové základně ve dvou barevných variantáchDodatočné parametre
| Kategória: | Koupelnová |
|---|---|
| EAN: | 5701581006072 |
| Materiál: | Kov |
| Šířka: | 30,8cm |
| Výška: | 9,7cm |
| Hmotnost: | 0,42kg |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | kartáčovaná ocel, chrom |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Vypínač: | bez vypínače |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Délka základny: | 6cm |
| Maximální příkon: | 2x25W |
| Průměr stínítka: | 6cm |
| Výška základny: | 6cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)