Nordlux Takai (béžová) textil, kov IP20 2320421018
Kód: 2320421018Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástěnné svítidlo Takai od Nordluxu se chlubí velkým stínítkem ze lněného plátna v kombinaci s mosaznou základnou, hodí se tak skvěle do ložnice nebo obývacího pokoje.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924015458 |
| Materiál: | textil, kov |
| Hloubka: | 23cm |
| Výška: | 25cm |
| Barva kabelu: | bílá |
| Délka kabelu: | 180cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | béžová |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Vypínač: | na lampičce |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Takai |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr stínítka: | 23cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)