Nordlux Stay (černá) hliník, kov IP20 2120703003
Kód: 2120703003Podrobný popis
Moderní nadčasový lustr Stay od Nordluxu se skládá ze tří zešikmených stínítek, kterými proudí světlo i směrem vzhůru, a tak vydává maximální množství světla. Bude se tak hodit jak do vstupní haly, tak nad jídelní stůl. Dostupné je v černé a šedé barvě.Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924004193 |
| Materiál: | hliník, kov |
| Výška: | 12cm |
| Délka kabelu: | 300cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Odpojitelný kabel: | ne |
| Počet stínidel: | 3 |
| Provedení: | černá, šedá |
| Průměr: | 60cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Stay |
| Maximální příkon: | 28W |
| Průměr stínítka: | 15,8cm |
| Průměr základny: | 12cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)