Nordlux Standard (bílá) kov, sklo IP20 25326001
Kód: 25326001Podrobný popis
Minimalistické nástěnné/stropní svítidlo Nordlux Standard se skleněným stínidlem poskytujícím měkké a teplé světloDodatočné parametre
| Kategória: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5701581027039 |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 8,5cm |
| Hmotnost: | 0,72kg |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 25,3cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Standard |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr stínítka: | 25,3cm |
| Průměr základny: | 19,6cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)