Nordlux Sidara 95 (hnědá) Venkovní zahradní sloupky hliník, plast IP44 2618468218
Kód: 2618468218Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924025808 |
| Materiál: | Hliník |
| Výška: | 95cm |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | hnědá |
| Průměr: | 12cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | pouze s chytrou žárovkou |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání a přednastavené moody |
| Vhodné dokoupit: | Smart žárovku |
| Záruka: | prodloužená 10 let |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Sidara |
| Maximální příkon: | 15W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)