Nordlux Sibelis (antracit) Venkovní nástěnná svítidla plast, hliník IP44 2418311050
Kód: 2418311050Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Venkovní nástěnné svítidlo Sibelis v nadčasovém designu zajistí měkké rozptýlené světlo směrem nahoru i dolů u vchodu nebo garáže.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017698 |
| Materiál: | plast, hliník |
| Hloubka: | 11,5cm |
| Šířka: | 19,5cm |
| Výška: | 12cm |
| Krytí: | IP44 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | antracit |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 10W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)