Nordlux Shapes (mosaz) kov, sklo IP20 2320321035
Kód: 2320321035Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástěnná lampička Shapes od Nordluxu se stínítkem z opálového skla v kombinaci s mosaznou základnou. Stínítko v asymetrické formě dodává do prostoru měkké rozptýlené záření.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924014512 |
| Materiál: | kov, sklo |
| Výška: | 26cm |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 180cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | mosaz |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Vypínač: | na kabelu |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Shapes |
| Maximální příkon: | 25W |
| Průměr stínítka: | 22cm |
| Průměr základny: | 11cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)