Nordlux Shapes (Ø27cm) opálové sklo, mosaz sklo, kov IP20 2120023035
Kód: 2120023035Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závěsné světlo Shapes od Nordluxu se stínítkem z opálového skla v kombinaci s mosaznou základnou. Stínítko v asymetrické formě dodává do prostoru měkké rozptýlené záření. Světlo je dostupné ve dvou velikostech.Dodatočné parametre
| Kategória: | OSVĚTLENÍ |
|---|---|
| EAN: | 5704924004087 |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 60cm |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 300cm |
| Hmotnost: | 1,86kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | opálové sklo, mosaz |
| Průměr: | Ø27cm |
| Průměr baldachýnu: | 11,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Barva baldachýnu: | černá |
| Kolekce: | Shapes |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr stínítka: | 27cm |
| Výška baldachýnu: | 8cm |
| Výška stínítka: | 22cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)