Nordlux Rica Square (černá) Venkovní nástěnná svítidla plast IP44 2118161003
Kód: 2118161003Podrobný popis
Nástěnné bezdrátové solární světlo Rica Square v moderním designu. Během dne se nabíjí slunečním zářením a automaticky se rozsvítí při detekci pohybu. Ideální pro osvícení hlavního vchodu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Solární |
|---|---|
| EAN: | 5704924004797 |
| Materiál: | Plast |
| Hloubka: | 12,8cm |
| Příkon: | 5W |
| Šířka: | 18cm |
| Výška: | 12cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Hmotnost: | 0,42kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP44 |
| Pohybový senzor: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 450lm |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Kolekce: | Rica |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)