Nordlux Pitcher (černá) kov IP20 2310400103
Kód: 2310400103Podrobný popis
Zaoblená bodovka Pitcher od Nordluxu je směrovatelná, a tak se hodí do chodby i obývacího pokoje. Vyberte z černé a bílé varianty.Dodatočné parametre
| Kategória: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5704924016189 |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 12,3cm |
| Krytí: | IP20 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 10cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ bodovky: | přisazená směrovatelná |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Pitcher |
| Maximální příkon: | 50W |
| Úhel paprsku: | 55° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)